Táto stránka vyžaduje pre správne fungovanie Javscript. Prosím aktivujte si ho v nastaveniach prehliadača.

facebook instagram
0918 648 073
info@teq.sk

TEQ STÔL

Veríme, že menej je niekedy viac. Použitím najjednoduchšej myšlienky zaobleného stola sme vytvorili šport, ktorý môže byť hraný hocikde – hocikedy, vonku – vo vnútri a pri ktorom nezáleží na veku ani na pohlaví.

Teqball je nový šport, ktorý má základy vo futbale a je perfektným doplnkom pre profesionálnych futbalistov a futbalové kluby. Tento úplne nový šport sa hrá na špeciálne zaoblenom stole. Je zároveň určený aj pre začiatočníkov a nadšencov futbalu za účelom zlepšenia techniky, koncentrácie a kondície. Všetko, čo k tomu potrebuješ je si nájsť súpera na opačnú stranu Teqballového stola.

Teqball nie je jediný šport, ktorý sa môže hrať na tomto multifunkčnom športovom stole. Ďalšími športmi sú Teqtennis, Teqvoly, Teqpong, Teqis a Qatch.

Sú dva Teqball stoly na výber a to Teqball One a Teqball Smart. Obdive sú z jednotného výrobného materiálu. Teqball One a Teqball Smart stoly sú ideálne športové vybavenie pre futbalové kluby, verejné miesta, hotely, parky, školy, rodiny, voľnočasové centrá, pláže a fitness centrá.

Teqball nie je o šťastí: najlepší hráči vždy vyhrávajú!